Muhasebe Programları

Gelir Gider Takip Programı

Gelir Gider Takibi

Tüm tahsilatlar ve ödemeleriniz her an gözünüzün önünde!

Gelir Gider Takip Programı

Tahsilat ve ödeme gibi konular hata kaldırmaz ve düzgün takip edilmediğinde bazen büyük sorunlara dönüşebilirler. Bunun için gelir ve giderlerinizi çok iyi takip etmeli ve etkin biçimde yönetmelisiniz. Hesapcini ile tüm işlemlerinizi görüntüleyerek gelirlerinizi giderlerinizi ve işletmenizin nakit akışını anlık olarak takip edebilirsiniz. Akıllı hesap cetveli ile daima güncel durumunuzu görürsünüz. Günlük, haftalık ve aylık dilimler halinde hem geçmiş hem de gelecek durumunuz ile ilgili sizlere yol gösterecektir.

Gelir Gider Takibi

İşletmenizin kontrolü sizde olsun!

Hesapcini‘ni kullanarak gelir ve giderlerinizi kolayca takip edebilir, bütçenizi en uygun şekilde planlayabilirsiniz. Neden Hesapcini ile gelir gider takibi yapmalısınız?

İşletmenizin finansal durumunu kontrol altına alarak kârlılığınızı yükseltmek isterseniz Hesapcini’nde gelir gider takibi yaparak hatasız, hızlı ve verimli bir hesap takibi yapabilirsiniz. Rekabet koşullarının her geçen gün güçleştiği bir ortamda kârlılığınızı sürdürebilir işletmenizi büyütebilirsiniz.

Hesapcini’nin iş süreçlerinizi ve finansal operasyonlarınızı etkili biçimde yönetmenizi sağlayacak gelir gider takip programı sayesinde, zamandan ve maliyetten tasarruf edebilir kritik kararları daha kolay alabilirsiniz.

Gelir gider takip modülü ile ödeme ve tahsilatlarınızı izleyebilir, açtığınız banka bilgileri ile hesaplarınızı anlık olarak takip edip, çek ve senetlerinizin durumunu görüntüleyebilirsiniz. Böylece finansal durumunuzu ve nakit akışınızı bir bakışta görür, işletmenizin geleceğini ilgilendiren kritik kararları daha hızlı alabilirsiniz.

Gelir Kategorileri

Toptan Satış Faturası
Perakende Satış Faturası
Satış Siparişi
Satınalma İade Faturası
Verilen Hizmet Faturası
Cari Hesap Tahsilat
Çek ve Senet Girişi
Gelen Havale/EFT

Gider Kategorileri

Satınalma Faturası
Alınan Hizmet Faturası
Satış İade Faturası
Satınalama Sipariş
Cari Hesap Ödeme
Çek Çıkış
Senet Çıkış
Gönderilen Havale/EFT

Kaynak: Hesapcini

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir