Hizmetlerimiz

Eta ve Bilgisayar Bakım Anlaşması-Müşavirlik Hizmeti

2A Bilgisayar , ETA Ticari Programları kullanıcılarına hizmet kapsamına göre Bakım Anlaşması ile periyodik olarak hizmet verir. Bakım Anlaşması hizmeti, kullanılan ürün ve çalışma ortamının gözden geçirilmesi, aksaklıkların giderilmesi, eğitim eksikliklerinin tamamlanması ve Sözleşme içeriğinde belirtilen şekilde müdahale edilmesini kapsar.

Ayrıca firma bünyenizde bulunan server ve terminal bilgisayarların ağ sistem kontrolleri, bilgisayarlardaki sorunların giderilmesi ve diğer her türlü sorunlarınıza periyodik olarak aylık bakımını sağlamaktadır.

Danışmanlık Hizmeti

ETA Ticari Programlarının her bir sektörde etkin kullanılabilmesi, kullanımdan doğan özel yazılım gereksinimlerinin belirlenmesi, yazılımların en kısa sürede hazırlanması, hayata geçirilmesi ve kullanılan yazılımların mali, finansal yapıya en uygun şekilde dizayn edilmesi için Danışmanlık Hizmeti verilmektedir.
2A Bilgisayar , etkin danışman kadrosu ile ERP süreçleri, depo otomasyonu, barkod çözümleri, mali işler, şirket finansmanı ve uygulamalarında hizmet vermektedir.

Online Destek (Uzak Erişim) Hizmeti
2A Bilgisayar müşterisinin talebi üzerine uzaktan erişim yolu ile de destek vermektedir. Online Destek genelde sorunun teşhisi ve kısıtlı müdahale durumlarında tercih edilir.

Yerinde Eğitim Destek Hizmeti

2A Bilgisayar  ( etamuhasebeprogrami.com ) , uzman kadrosu ile ETA ürününü satın alan kullanıcılara, ürünü en etkin ve doğru şekilde kullanabilmeleri için gereken işlemleri, ETA Merkez tarafından belirlenen Eğitim Saatleri ve konu anlatımlarına bağlı kalarak planlı ve sistematik bir şekilde anlatır. Yerinde Eğitim ve Destek Hizmeti randevu sistemi ile gerçekleşir.
Randevu Talebi İçin Tıklayınız———> RANDEVU

© Copyright 2017-2019 All Rights Reserved. Register No : 496-72228 DigiWorksTeam.com Seo 6in1 Muhasebe Programı, Muhasebe Programları , Muhasebe Program

Watch Dragon ball super