Muhasebe Programları

Ön Muhasebede Fatura Takibi

Hızlı Fatura Kesme

Alış, satış ve iade faturalarınızı saniyeler içerisinde hızlıca oluşturun. Fatura ekranında iken kayıtlı olmayan müşteri, tedarikçi ve malzemeler varsa, anında ekleyip işleme devam edin. Faturanızı yerli ve yabancı para birimleri ile vade takibi yaparak kesin. Tahsilat bağlantısı ile geciken tahsilat ve ödemelerinizi takip edin. Tahsilat riski bulunan müşterileriniz için faturanızı risk takibine alın. Özelleştirilebilir kolay ve esnek şablon tasarımları sayesinde faturanızı her türlü yazıcıdan yazdırın veya e-Mail ile gönderin. Hesapcini ile e-Fatura ve e-Arşiv’e hemen geçin.

Kritik Stok Kontrolü

Faturalarınızda stok seviyesi takibi yapabilir, kritik stok seviyesi belirleyebilir ve kritik seviyeye ulaşılması durumunda işlemi durdurulabilirsiniz.

Özel Fatura Şablonu

Dilerseniz Hesapcini’nin sizin için hazırladığı fatura şablonlarını kullanabilir yada kendinize özgü tasarımlar ve şablonlar oluşturabilirsiniz.

Pratik Çözümleriyle Hesapcini Yanınızda

Hesapcini ile toptan veya perakende satış faturaları ile çalışmaya uygun fatura şablonları oluşturabilirsiniz.

Hesapcini ile Günlük, haftalık, aylık döngüler halinde kesilemesi gereken faturalar için Hesapcini ne talimat verebilirsiniz.

Dinamik ve çoklu teslimat adres tanımı ile faturalarınızı müşterinizin farklı şubelerine sevk edebilirsiniz.

Hesapcini akıllı ve ayrıntılı filtrelere sahiptir. Bu filtreler ile yıllar önceki faturalarınıza 1 saniyeden daha az bir sürede kolayca ulaşabilirsiniz.

Fatura takibini kolayca yapabilir. Vade günlerinizi hızlı bir şekilde takip edebilir ve raporlayabilirsiniz.

Faturalara kayıtlı müşteri adresi dışında şubelere veya farklı bir teslimat adresi girebilir ve sevk adresi olarak seçebilirsiniz.

Benzer içeriklere sahip faturalarınızı kopyalayarak zaman kaybetmeden pratik bir şekilde tekrar oluşturabilirsiniz.

Faturalarınızı farklı İşyeri, Bölüm, Fabrika ve Ambarlara göre kesebilir o doğrultuda stok takibi yapabilirsiniz.

Müşterilerinize kampanyalar, indirimler, iskontolar oluşturabilir ve bunları faturalarınıza otomatik uygulatabilirsiniz.

Faturalarınızda müşteri bazlı risk takibi yapabilirsiniz. Riskin aşılması durumunda işlemi durdurabilir veya uyarabilirsiniz.

Faturalarınızda stok seviyesi takibi yapabilir, kritik stok seviyesi oluşması durumunda işlemi durdurulabilirsiniz.

Hesapcini ile siparişlerinizi sevk anında irsaliyeye, irsaliyeleri de anında faturaya tek tık ile dönüştürebilirsiniz.

Geleneksel fatura kesim alışkanlığınızdan vazgeçmeden, bilgisayar, tablet veya telefondan fatura kesin. Sesli olarak komut verin Hesapcini fatura kessin.

Dilerseniz Hesapcini’nin sizin için hazırladığı fatura şablonlarını kullanabilir yada kendinize özgü tasarımlar içeren şablonlar oluşturabilirsiniz.

Faturalarınızı kendi içinde kategorilere ayırabilirsiniz. Bu kategoriler sayesinde filtreleme, raporlama işlemlerinizi daha kolay yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir